Instagram
Telegram
Telefon
WhatsApp
YÜKLENİYOR...
Yıldızhan Çelik Kapı

Yıldızhan Çelik Kapı

COMMUNICATION

Contact information

Telephone

+90 352 322 0766

Email

info@yildizhancelikkapi.com

Address

Karpuzsekisi Mah. Organize Sanayi Bölgesi, 28. Cd. No: 5/A 38070 Melikgazi – Kayseri

Hakkımızda

Hakkımızda

Yıldızhan Çelik Kapı, 2001 yılından itibaren üretimde bulunmaktadır. Son yıllarda konut ve işyeri güvenliğinin ön planda tutulması sektörü ileri seviye ulaştırmakla beraber, Yıldızhan Çelik Kapıları’da sektör içerisinde gelişmeye ve yenilenmeye doğru pozitif bir şekilde götürmüştür. Sekörel bazda kaliteli yönetim ve üretim kadrosuyla güvenilir üretimler yapmakla

beraber, üretim sonrası süreçle beraber devam eden teknik hizmet süreci son derece başarılı bir şekilde uygulanmaktadır.

Daire kapıları, Bina Giriş Kapıları, Villa Kapıları, Yangın Kapıları, Özel Güvenlik Kapıları, İş Yeri Giriş Kapıları her zevkle uygun renklerde ve Maun, Amerikan Lake Meşe, Cam, Ceviz, Gül gibi kaplamalarla müşterilerimizin tercihlerine sunmaktadır. Multi Sistem Merkezi Kilit, Monoblok Kilit ve normal kilitle güvenliği üst seviyelerde tutan koruma sistemi oluşturmaktadır. Yıldızhan Çelik Kapıları, özgün tasarım, titiz işçilik, güvenliği estetiğe dönüştüren çelik kapıları ile müşterilerimizin hizmetindedir.

En büyük ilkesini, müşteri memnuiyetini üst seviyelerde tutmak olarak belirlemiş ve bu memnuniyet için gerekli girişimleri bünyesinde oluşturmuştur. İşletmenin vizyonu müşterilerimizin gelişen ihtiyaç ve gereksinimlerine uygun olarak beklentilerini karşılamak, kaliteli hizmet anlayışı ile deneyim ve güvenliğimizi istikrarlı ve sürekli kılmak. Kaliteli pazarlama ve satış faaliyetlerinde bulunmak. Her geçen gün hızla büyüyen ve gelişen sektörün ihtiyacı konusunda tercih edilen en iyi hizmeti sağlayan firma olmak. Tüm çalışan personeli ile seviyeli, ülke milli değerlerine bağlı, dürüstlüğü ve hizmet anlayışını tüm birimlerinde benimsemiş bir kurum olmaktır.

Şirketimiz kurumsal bir firma olmayı hedeflemektedir. Sektörün her aşamasında var olan, marka değeri olan bir firma olmayı hedeflemiştir. Yılların verdiği tecrübe ve gururumuz, “Kaliteli Ürün” anlayışımızı değiştiremez. “Yüksek kaliteli ürün” ana prensibimizdir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarız. Bize göre, “müşteri daima haklıdır”. İstekleriniz doğrultusunda kendimizi geliştirmeyi “Vizyon” edindik.